Nowe inwestycje mieszkaniowe Wrocław 2022

Przyciągające miejsce zamieszkania.

Mieszkanie we Wrocławiu to na prawdę doskonała sprawa. Co więcej jeżeli chodzi tutaj o nowy lokal, w jakim będziemy mieszkać.

Przykładem inwestycji we Wrocławiu mogą być wspaniałe Zielone Stabłowice. Osiedle Zielone Stabłowice to zespół siedmiu budowli wielorodzinnych umieszczony w zachodniej części Wrocławia. Lokalizacja osiedla stanowi jeden z największych plusów inwestycji. Część mieszkań na najwyższej kondygnacji posiada antresole. Do każdego z mieszkań przylegają balkony, a w przypadku lokali parterowych – dodatkowo przestronne tarasy naziemne. Kolejną zaletą owej lokalizacji jest istnienie szkół oraz przedszkoli. W okolicy jest również dobrze rozwinięta sieć małych sklepów.

Będzie to szczerze kapitalne osiedle posiadające masę przeróżnych plusów. Warto zamieszkać w tak świetnej lokalizacji i o nic się nie martwić. Na dodatek na terenie będzie plac zabaw i park, a cały teren będzie ogrodzony. Wyśnione miejsce we Wrocławiu

Jeżeli tylko rozglądasz się za nowymi mieszkaniami we Wrocławiu to niesłychanie polecanym będzie dla Ciebie Śródmieście odnowa.

Budynek ma formę zamkniętego czworoboku z wewnętrznym zielonym dziedzińcem na poziomie 2 piętra i czteropoziomowym parkingiem, jakiego 2 poziomy odnajdują się w kondygnacjach podziemnych, a kolejne 2 – w części parterowej i w części pierwszego piętra. Na poziomie parteru pozostała umiejscowiona również część handlowo-usługowa przekazana na sprzedaż. Wejście do całkowitego kompleksu odbywać się będzie od strony północnej poprzez chroniony reprezentacyjny hol wejściowy wraz z portiernią. Stąd również będzie można dostać się schodami ewentualnie dwiema windami na poziom wewnętrznego dziedzińca.

Jest to szczerze perfekcyjna inwestycja idealna właśnie dla Ciebie. Dodatkowymi atutami inwestycji jest garaż, teren strzeżony i usługi w budynku, a także recepcja bądź sklep na terenie osiedla. Na prawdę warto zamieszkać w tak imponującym miejscu wraz z doskonałą lokalizacją. Nadzwyczajna lokalizacja we Wrocławiu.

Swoje osobiste mieszkanie jest czymś, bez czego nie obędzie się ani jedna rodzina. Ważne, żeby mieszkanie to było w akuratnej okolicy oraz było wygodne oraz miało niepowtarzalny wygląd.

Takim mieszkaniem może być jedno z apartamentów w Rezydencji Borek. REZYDENCJA BOREK to w skrócie 16 nadzwyczaj luksusowych apartamentów położonych w niezwykle prestiżowej dzielnicy Wrocławia. Reprezentacyjny budynek całkowicie prezentuje się w sąsiedztwie luksusowych zabytkowych kamienic. Nowoczesności dodają mu zastosowane w elewacji duże nawierzchnie przeszkleń, a połączenie szkła z piaskowcem zapewnia ekskluzywny wygląd. Wyrafinowane apartamenty powstaną w jednej z najbardziej malowniczych dzielnic Wrocławia. Borek to dzielnica z ogromną tradycją budownictwa typu willowego, posiadająca niezwykłą atmosferę.

Rezydencja Borek to szczerze idealne miejsce dla każdego. Każdy właściciel poczuje się tutaj niezmiernie komfortowo i miło, a perfekcyjna okolica sprawi, iż będziemy nader zadowoleni z apartamentu w tym miejscu.

Miejsce zamieszkania prosto z fantazji.

Mieszkanie we Wrocławiu jest na prawdę olśniewającą sprawą, tym bardziej jeżeli będziemy mieszkać w świetnej lokalizacji, jakiej pozazdrości Ci każdy.

Przykładem może być zachwycające Osiedle RELAKS-PARTYNICE. Są tam bezspornie gotowe już mieszkania 2 i 3 pokojowe umieszczone całkowicie na terenie zamkniętym, jaki jest złożony z aż 8 budynków dwu piętrowych. Dookoła znajdziemy wspaniałe tereny zielone, co w znacznym stopniu sprzyja mieszkaniu w tej okolicy. Kolejnym atutem są Wyścigi Konne w sąsiedztwie i Park Południowy, a także niesłychanie bliska lokalizacja do centrum handlowego na Bielanach. Niedaleko odnajdują się również przedszkola oraz szkoły. Również dostępne są mieszkania posiadające miejsca postojowe w garażu podziemnym.

Jest to wspaniała sprawa oraz na prawdę warto zamieszkać w tak wspaniałej okolicy. Z pewnością nikt się tutaj nie zawiedzie. Jest to doskonałe miejsce dla Ciebie i całej twojej rodziny. Nie czekaj i kup mieszkanie marzeń już teraz.

Znakomite mieszkanie właśnie dla Ciebie

Jeśli zawsze chciałeś posiadać świetne, nowe mieszkanie to Lokum di Trevi będzie świetne dla Ciebie. Wyśmienita lokalizacja oraz fenomenalna atmosfera to właśnie to co w tym miejscu znajdziesz.

Przy skrzyżowaniu ulicy Tarnogajskiej oraz Klimasa powstaje najogromniejsze imponujące osiedle mieszkaniowe. Na terenie, który do niedawna zdominowany był poprzez budownictwo typowo przemysłowe, kwitnie nowoczesne, komfortowe osiedle, inspirowane najbardziej nowoczesnym designem, przyjazne, funkcjonalne i niesłychanie miejskie innymi słowy wprost perfekcyjne właśnie dla Ciebie. Sercem osiedla będzie nowomodna, specjalnie zaplanowana fontanna. W trosce o duży komfort i bezpieczeństwo przyszłych mieszkańców osiedle wyposażone będzie w monitoring oraz videodomofony. Do placów zabaw dopuszczenie będą mieć wyłącznie mieszkańcy osiedla.

Oszałamiająca lokalizacja i najwyższe standardy sprawią, że nigdzie nie poczuł byś się lepiej. Nie warto czekać, czas zakupić mieszkanie znakomite dla Ciebie oraz twojej rodziny